Bezpečnostný systém

Naša spoločnosť Diplomat – profesional, SBS – Team s.r.o. Vám ponúka napojenie Vašej spoločnosti, firmy či domácnosti na pult PCO prostredníctvom elektronickej zabezpečovacej signalizácie, ale aj napojenie rozsiahlych poľnohospodárskych družstiev, ktoré dokážeme strážiť a monitorovať cez naše videopulty.

PCO pult     

Je  v súčasnosti najlepší  a najefektívnejší spôsob ochrany Vášho majetku  elektronickým signalizačným zariadením , ktorého hlavnou úlohou je včasná registrácia a prenos informácií, že došlo k napadnutiu stráženého objektu , odovzdanie tejto informácie do riadiaceho centra a následný výjazd zásahovej skupiny.

Prenos informácií Vám vieme zabezpečiť prostredníctvom:

• Rádia
• Nadhovor
• GPRS

Všetky technické služby sú zabezpečované prostredníctvom našej spoločnosti Sup Digital Security Servis s. r. o.

VPCO – Video pult

VPCO je operačné pracovisko určené, pre monitorovanie,  spravovanie, nastavovanie a dohľad nad kamerovými systémami, ktoré sú zostavené na základe komponentov HIKVISION (digitálne video systémy, videowebservery, IP kamery, kompresne karty do PC ).VPCO dokáže zastrešiť vaše kamerové systémy pod jednu aplikáciu. VPCO je možné nasadiť do prostredia lokálnej siete (LAN, rozsiahly objekt, v ktorom je kamerový systém riešený viacerými zariadeniami HIKVISION a sú vzájomne prepojené LAN sieťou. Napr. kamerový systém v areály nemocnice, riešený 4 kanálovými záznamníkmi, pre každý objekt), alebo ako vzdialenú správu viacerých autonómnych kamerových systémov (Monitorovanie vzdialených objektov cez internet, Napr. viac firemných prevádzok po celom svete).

Elektrické zabezpečovacie systémy (EZS)

Elektrické zabezpečovacie systémy ( EZS) sú finančne omnoho prístupnejšie, ako si mnoho ľudí myslí. Cenovo sú porovnateľné s bežnými elektrickými spotrebičmi, ktoré sú v každej domácnosti samozrejmosťou. Samozrejme, že iná bude hodnota EZS určeného  pre zabezpečenie panelákového bytu, iná pre zabezpečenie vili a iná pre zabezpečenie závodu, alebo väčšieho objektu.

Skutočným riešením bezpečnosti je  pripojenie na pult centralizovanej ochrany / PCO/ . Ak si myslíte, že hlasová správa alebo SMS na Váš telefón je postačujúca, skúste si odpovedať na nasledovné otázky:

Skutočne nikdy nevypínate mobil a prímate vždy všetky hovory?
• Chodíte na jednania, nákupy, dovolenky?
• Čo urobíte, keď Vám systém oznámi, že Vás práve vykrádajú  a Vy budete na druhom konci republiky, či v zahraničí?
• Myslíte, že k Vám polícia príde hneď ako im zavoláte? Koľko im to bude trvať, kým Váš dom či firmu nájdu?
• Chceli by ste sa Vy , či Váš sused stretnúť s ozbrojeným páchateľom? Nebolo by rozumnejšie poslať zásahovú hliadku z bezpečnostnej firmy?

Na základe našich bohatých skúseností pre monitoring a ochranu objektov jednoznačne odporúčame GPRS komunikáciu, ktorá je najnovším trendom v oblasti monitoringu objektov. Umožňuje veľmi rýchly, trvalý a veľmi podrobný prenos šifrovaných údajov z objektu a intenzívnu periodickú kontrolu prenosovej cesty.
Naša firma jednoznačne navrhuje bezpečnostný systém MODUS, ktorý je certifikovaný Národným bezpečnostným útvarom ( NBÚ ).