RUČNÝ MONITOROVACÍ SYSTÉM
Slider

 

MULTIFUNKČNÝ, ODOLNÝ VOČI VODE, PRACHU A PRI PÁDE

Nový prenosný videorekordér je multifunkčný aj v extrémnych klimatických podmienkach a je ideálny na širokú škálu použití. Kedže je vodeodolný, prachuvzdorný a vyvinutý, aby vydržal pády z výšky až 1,5m, má hodnotenie ochrany IP66 a môže sa používať vonku aj vo vysoko prašnom prostredí alebo priamo na daždi – podmienkach, na ktoré neprofesionálne kamery nie sú stavané.

 

GPS, 3G, WIFI – UNIVERZÁLNA PRIPOJITEĽNOSŤ, ABY STE BOLI STÁLE V KONTAKTE AJ NA NAJVZDIALENEJŠOM MIESTE

Nový prenosný videorekordér podporuje všetky najnovšie v súčasnosti dostupné technológie pre maximálne viacúčelovú pripojiteľnosť. Vďaka zabudovaným GPS, Wifi a 3G modulom a duálnej SIM architektúre zabezpečuje stabilné, spoľahlivé spojenia. Video a audio prenosy sa môžu uskutočňovať cez 3G mobilné siete aj cez WiFi v súlade s najaktuálnejšou normou IEEE 802.11 a/b/g/n. Užívatelia môžu ostať pripojení a načítavať záznamy, alarmy a informáciu o polohe do centrálnej platformy a komunikovať s ostatnými v rovnakej skupine cez skupinový interkom.

CENTRALIZOVANÉ SPRAVOVANIE CEZ PLATFORMU JE ZÁRUKOU BEZPEČNOSTI – NEUSTÁLE K DISPOZÍCII – KDEKOĽVEK, KEDYKOĽVEK

Unikátny integrovaný softvér na centralizovanú správu monitorovania, ponúka skutočnú pridanú hodnotu pre mimoriadnu bezpečnosť. Výkonná softvérová platforma založená na P2P technológii, ide za hranice mobilnej konektivity a zaručuje bezpečnosť užívateľa: máte kedykoľvek prístup ku všetkým zariadeniam pripojeným k sieti bez obmedzení od internetových poskytovateľov – a vždy cez zabezpečené spojenie! Platforma s mobilným doplnkom umožňuje bezpečnostným manažérom diaľkovo prezerať videovstupy z akéhokoľvek pripojeného prenosného videorekordéra a tiež monitrovať lokálne nahrávanie. Systémové alarmy a alarmy generované užívateľmi manuálne v prípadoch núdze, možno načítať do platformy a užívatelia môžu komunikovať s monitorovacím strediskom pomocou dvojcestného zvukového signálu. Lokalizácia v reálnom čase na integrovanej geografickej mape Vám umožní mať prehľad o celkovej situácii a monitorovať bezpečnostné podmienky na každom mieste.

PRIEMYSEL A POSKYTOVATELIA ENERGIÍ
PRESADZOVANIE PRÁVA A SÚKROMNÉ BEZPEČNOSTNÉ SLUŽBY
VEĽKÉ PODUJATIA (FESTIVALY, KONCERTY...)
VEREJNÁ BEZPEČNOSŤ
previous arrow
next arrow
Slider

 

MÔŽETE HO VYUŽÍVAŤ NA ČOKOĽVEK – VAŠA MYSEĽ JE JEDINÝM OBMEDZENÍM

Prenosný videorekordér sa prispôsobí akýmkoľvek požiadavkám núdze či stavu nebezpečenstva a monitorovaciemu využitiu. Od priemyselného monitorovania, zabezpečovania a dokumentovania prepravy cenného tovaru alebo poskytnutia bezpečnosti počas udalosti veľkých rozmerov. Tým sa stáva ideálnou voľbou pre verejné orgány, súkromné bezpečnostné firmy, poskytovateľov poistenia a podnikania všetkého druhu.

 

5MP VIDEOKAMERA A ŠIROKÁ ŠKÁLA PRÍSLUŠENSTVA NA POKRYTIE POTRIEB DENNÉHO MONITOROVANIA A PRÍPADOV NÚDZE

Okrem integrovanej kamery s vysokým rozlíšením až do 5 MP, snímania vo Full HD (1080 P) a dvojstreamového sieťového prenosu až do HD (720 P) ponúka prenosný videorekordér možnosť prepojenia externých kamier na strategických pozíciách podľa špecifického prostredia a požiadaviek monitorovacej úlohy. Široká škála príslušenstva zahŕňa tlačiareň a dokovaciu stanicu s RS232, USB a Ethernet portami, ktorá slúži ako základňa na nabíjanie zariadenia a na umiestnenie a nabíjanie ďalšej batérie.

 

DIGITÁLNA IDENTIFIKÁCIA ODTLAČKOV PRSTOV A CHRÁNENÝ PRÍSTUP – BEZPEČÝ PRÍSTUP A KONTROLA, LOKÁLNA AJ VZDIALENÁ

Prenosný videorekordér spĺňa tie najvyššie požiadavky na bezpečnosť a spoľahlivosť. S dômyselným systémom spravovania účtov užívateľov, ktorý zaručuje ochranný prístup. Účty užívateľov sa dajú konfigurovať lokálne alebo diaľkovo a užívatelia sa identifikujú užívateľským menom a heslom alebo digitálnym odtlačkom prsta. Pretože je táto unikátna softvérová platforma pre centralizovanú kontrolu a spravovanie zariadení, špeciálne určená na ručné monitorovanie, je postavená na bezpečných P2P spojeniach a poskytuje prídavnú bezpečnosť pre lokálnu aj vzdialenú úroveň bez ohľadu na poskytovateľa.