Technické služby

Kontrolujte prácu odvedenú vašimi zamestnancami. Okrem kontroli strojov, taktiež viete monitorovať aj prácu prídavných zariadení ako sú frézy či sekacie ramená. 

Každá jazda bude identifikovaná. Budete vedieť, v ktorej obci sa práca vykonávala a koľko času trvala.

ZÝŠENIE EFEKTÍVNOSTI

MONITORING POĽNOHOSPODÁRSKYCH STROJOV

Aktuálna poloha strojov na mape. S MITI GPS monitoringom odhalíte neefektívnych pracovníkov alebo prácu na inom pozemku. Z prehľadnej histórie zistíte, koľko práce bolo odvedenej na danom pozemku. Môžete si nastaviť notifikácie na prestoje, zapnutie alebo vypnutie stroja.

Z údajov z  tankovacích kariet automaticky zistíte spotrebu stroja a zamedzíte tak krádeži paliva, poprípade neefektívnemu využívaniu stroja. 

Všetky stroje s MITI GPS monitoringom tiež vieme zapespečiť pred krádežou. Ak sa aj lokátor zneškodní, budete mať poslednú polohu stroja v histórii. Vo vylepšenom riešení sa do lokátora dá namontovať tichý alarm.

ODPRACOVANÉ HODINY

MITI GPS monitoring zvyšuje efektivitu vo firme. Pod dozorom máte nie len prácu strojov ale aj ich prídavných zariadení ako napríklad plošiny, rýpadlá, kompresory…

Niktoré stroje, keď vykonávajú prácu stoja na jednom mieste. S MITI GPS monitoringom však viete kontrolovať motohodiny, takže ak aj stroj stojí na jednom mieste, vidíte ako dlho bol zapnutý alebo naopak ako dlho stál vypnutý.