VIDEOMONITORING NA ČERPACÍCH STANICIACH
Slider

 

MEGAPIXELOVÉ KAMERY PRI SLABOM OSVETLENÍ: OSTRÉ  ZÁBERY CEZ DEŇ AJ V NOCI

V prípade rizika výskytu rôzneho typu kriminálnej činnosti je videomonitorovací bezpečnostný systém nenahraditeľný. Bez správneho riešenia môžu byť však zábery bezcenné. Bez ohľadu na náročnosť podmienok musí kvalitné, na to určené špecializované zariadenie vytvárať jasné zábery evidenčných čísel, vozidiel, tvárí a vandalského či iného kriminálneho správania. Vďaka inovatívnym technológiám ako WDR (Wide Dynamic Range) pri silnom protisvetle a LOW LIGHT na všetky situácie so slabým osvetlením, poskytujú videokamery záznamy a zachytávajú jasné zábery evidenčných čísel vozidiel pri všetkých svetelných podmienkach.

360° OTOČNÁ VIDEOKAMERA: IDEÁLNA NA MONITOROVANIE OBSLUŽNÉHO PRIESTORU A AUTOUMÝVARNE

360° otáčanie vo dne aj v noci: nová generácia vysokorýchlostných kamier s infračerveným prísvitom kombinuje ostré zábery s mimoriadnym výkonom v tme a sú ideálne na monitorovanie obslužných priestorov okolia. Kryt odolný proti zničeniu, diľkovo ovládané otáčanie a Smart IR s dvojitým infračerveným prísvitom na strednú a dlhú vzdialenosť s dosahom až do 150m, robí tieto kamery bezpečným pred útokmi a ideálnym na náročné úlohy.

RIEŠENIE PRE ČERPACIE STANICE:

  • pre malé a stredné stanice jedna pumpa, tankovanie na oboch stranách: Toto riešenie používa buď megapixelovú bullet kameru alebo megpixelovú dome minikameru inštalovanú centrálne podľa smeru vozidiel. Full HD megapixelová kamera alebo IP kamera ponúka optimálne nahrávanie EČV s vysokým rozlíšením s dosahom 5-6 metrov do šírky.

  • pre stredné a veľké stanice dve pumpy, tankovanie na oboch stranách: Toto riešenie používa buď dve megapixelové bullet kamery alebo megapixelové dome minikamery nainštalované centrálne oproti sebe podľa smeru vozidiel. Full HD megapixelové kamery alebo IP kamery ponúkajú optimálne nahrávanie EVČ s vysokým rozlíšením s dosahom 5-6 metrov do šírky.

  • príklad riešenia pre obslužné priestory – autoumývareň alebo ostatné otvorené priestory: Jedna alebo viac 360° otočných kamier sa umiestnia podľa požiadaviek podľa veľkosti a rozloženia priestoru, ktorý majú monitorovať. IR prísvit umožňuje, že zábery možno zaznamenávať až do 150m vzdialenosti aj pri slabom osvetlení.

  • príklad riešenia pre vnútro budovy – nákupné priestory a pulty: Pulty monitorujú full HD minikamery alebo IP kamery s WDR a maximálne detailným nahrávaním. Dome HD minikamery alebo IP kamery sa umiestnia na strop a pokrývajú vchod a obchodné priestory.

NEUSTÁLE K DISPOZÍCII CEZ SMARTFÓN ALEBO TABLET

Majte kdekoľvek k dispozícii kompletný videodohľad: s inovatývnym bezplatným softvérom pre klientov môžete všetko ovládať zo svojho smartfónu alebo tabletu, kdekoľvek ste. (pre smartfóny alebo tablety s OS Android, Windows Phone a iOS)

KOMPAKTNÉ FULL HD ALEBO IP MEGAPIXELOVÉ KAMERY: NA DISKRÉTNE INTERIÉROVÉ MONITOROVANIE

Kompaktné Full HD megapixelové kamery vybavené flexibilnou modernou technológiou sú ideálne na monitorovanie vnútorných priestorov čerpacích staníc a iných priestorov, kde prebiehajú transakcie. Vďaka megapixelovému rozlíšeniu a výkonnému WDR sú tieto kamery zárukou kvalitných záznamov aj pri zhoršených svetelných podmienkach v nákupných priestoroch a pri pulte.

 

NVR A TURBO HD DVR: BEZPEČNÉ MIESTO NA UKLADANIE A PREZERANIE ZÁZNAMOV

Bezpečnosť zákazníkov je na prvom mieste a je nevyhnutné zabezpečovať ju s maximálnou diskrétnosťou. Technológie NVR a Turbo HD DVR umožňujú nahrávanie záznamov na rôznych miestach a na rôzne zariadenia (interné a externé jednotky, online). Systém umožňuje zdvojené nahrávanie na rôzne zariadenia, preto môže videomonitorovanie pokračovať bez prerušenia, ak potrebuje do systému získať prístup poverený odborník.