VIDEOMONITORING V HOTELOCH
Slider

 

IP A FULL HD  VIDEOKAMERY: VYSOKÉ ROZLÍŠENIE S MAXIMÁLNOU FLEXIBILITOU A VIACÚČELOVOSŤOU

Využívanie kvalitnej modernej technológie umožňuje riešeniam, aby boli existujúce bezpečnostné systémy doplnené megapixelovými Turbo HD kamerami s Full HD rozlíšením alebo ešte lepšie IP kamerami. Alternatívne ich možno zmeniť na systém založený iba na IP sieti s cieľom čo najlepšej návratnosti investície.Inovatívna technológia umožňuje identifikáciu predmetov a ľudí proti silnému protisvetlu, čím vzniknú zábery vysokej kvality aj pri zhoršených svetelných podmienkach. Funkcia rotácie optimalizuje pohľad na chodby na poschodiach s izbami, čím sa využíva celá šírka snímania.

 

KOMPAKTNÉ MINIDOME KAMERY: DISKRÉTNE OKO NA RECEPCII

Špičkový dizajn kompaktných minidome kamier sa perfektne hodí do priestorov recepcie. IP alebo Full HD rozlíšenie a kompaktná veľkosť sú zárukou záznamov mimoriadnej kvality. Vďaka HDTVI technológii možno na zapojenie FULL HD systému použiť existujúcu elektroinštaláciu a získať tak všetky výhody vysokého rozlíšenia s minimálnym narušením prevádzky.

 

FUNKČNÉ RIEŠENIE PRE VŠETKY KĽÚČOVÉ MIESTA:

  • bezpečnosť na recepcii: Na tento účel sa používa nenápadná širokouhlá sieťová megapixelová IP Full HD kamera upevnená zboku recepcie, aby bol lepší výhľad na všetky činnosti na recepcii.

 

  • bezpečnosť vo vstupnej hale: Do týchto priestorov odporúčame Fisheye kameru s panaromatickým 360° pohľadom. Svojím vysokým rozlíšením zachytáva maximum detailov a z jediného miesta snímania pokrýva celú vstupnú halu. Zabudované spracovávanie obrazu znamená, že jeden 360° záber môže poskytnúť niekoľko obrazov vybraných oblastí v hale, ako napríklad vchody a východy.

  • bezpečnosť na poschodiach, chodbách, schodištiach a vo výťahu: Na tento účel sa používa nenápadná nerozbitná kamera s IR prísvitom, ktorá je vyvinutá s veľkým dôrazom na detail snímky. Funkcia rotácie kamery umožňuje vertikálny pohľad na celú dľžku a šírku chodieb s maximálnym využitím dostupných pixelov.

 

  • bezpečnosť vonkajších priestorov a parkovísk: Masívne nerozbitné kamery sondujú v tme a poskytujú najlepšiu možnú ochranu. Sú vybavené alarmom proti neoprávnenej manipulácii funkciou DAY/NIGHT a IR prísvitom. Pre situácie, kde je potrebné presnejišie monitorovanie objektov sú vhodné kamery, ktoré rovnomerne rozkladajú infračervené svetlo po danej oblasti až 50m. Ostražito sledujú najkritickejšie miesta, ako vchody a východy pre chodcov a vozidlá, parkoviská a poskytujú 24-hodinové monitorovanie všetkých vonkajších priestorov. Kamera, ktorá má funkciu darkfighter má v noci lepšiu viditeľnosť ako obyčajná kamera.

360° RIEŠENIA VŽDY K DISPOZÍCII NA PC, SMARTFÓNE ALEBO TABLETE

Majte kdekoľvek k dispozícii kompletný videodohľad. Monitorujte videokamery na mieste alebo so softvéro pre PC (Windows), diaľkovo so softvérom pre smartfóny alebo tablety (Android, Windows Phone a iOS).

 

VIDEOKAMERY FISHEYE: 360° POHĽAD NA VSTUPNÚ HALU

Rozhľadné priestory kde je veľký pohyb ľudí potrebujú jasný celkový pohľad. Vďaka dômyselnému dizajnu objektívu vie jedna Fisheye kamera nahradiť štyri klasické kamery. Fisheye kamera vie vygenerovať niekoľko záberov z rôznych uhlov z jediného snímacieho panoramatického (360°) bodu. Už žiadne slepé miestapri snímaní vstupnej haly.

SIEŤOVÉ VIDEOREKORDÉRY: BEZPEČNÉ MIESTO NA UKLADANIE A PREZERANIE ZÁZNAMOV

Bezpečnosť a pohodlie hostí je na prvom mieste a je nevyhnutné zabezpečovať ich s maximálnou diskrétnosťou. Naše technológie umožňujú nahrávanie záznamov rôznymi spôsobmi a na rôzne zariadenia (interné a externé jednotky, online). Systém umožňuje zdvojené nahrávanie na rôzne zariadenia, preto môže videomonitorovanie pokračovať bez prerušenia, ak potrebuje do systému získať prístup poverený odborník.