VIDEOMONITORING V MALÝCH PODNIKOCH
Slider

 

MALÉ PRIESTORY: BEZPEČNOSŤ POČAS NAKUPOVANIA PRI POKLADNI 

Pre malé obchody ako predajne tabaku, lekárne, obchody s mobilnými telefónmi a príslušenstvom, bary a reštaurácie, obchody s cennosťami ako klenotníctva a obchody s liehovinami.

​Štandardné riešenie je jednoduché a spoľahlivé. Vyžaduje malé výdavky a zaručuje vynikajúci výkon. Pozostáva z nekonvenčného nahrávacieho zariadenia a megapixelovej HD kamery alebo IP kamery s možnosťou lokálneho alebo vzdialeného prezerania živého obrazu. Ľahko sa dá napojiť na akýkoľvek existujúci poplachový systém.

STREDNE VEĽKÉ PRIESTORY: BEZPEČNOSŤ POČAS NAKUPOVANIA, PRI POKLADNI A PRI VÝKLADOCH

Potravinové a nepotravinové obchody, obchody s oblečením, športovými potrebami, kozmetikou, kasína, malé reštaurácie: všetky tieto stredne veľké obchody potrebujú okrem prevencie a zaznamenania krádeže prípadne lúpeže aj ochraňovať zamestnancov a zákazníkov a monitorovať transakcie a správanie v obchode aj pred ním.

Toto riešenie pozostáva z inštalácie stredne veľkého systému so zariadením na predajné priestory a výklady. Skladá sa z megapixelových Full HD kamier alebo IP kamier a centralizovaného vzdialeného prezerania s prepojením na kontrolnú miestnosť a bezpečnostnú službu. Ľahko sa dá napojiť na akýkoľvek existujúci poplachový systém alebo umožní prístup ku kontrolnému systému.

NEUSTÁLE K DISPOZÍCII CEZ SMARTFÓN ALEBO TABLET

S inovatívnym bezplatným softvérom pre klientov môžete všetko ovládať zo svojho smartfónu  alebo tabletu (OS Android, iOS, Windows Phone) kdekoľvek ste.

INFRAČERVENÁ VIDEOKAMERA DEŇ/NOC: IDEÁLNE RIEŠENIE PRE BEZPEČNOSŤ PRED ODCHODOM

Všetko je vždy pod kontrolou počas dňa aj v noci: Full HD vonkajšie kamery deň/noc s infračerveným prísvitom, ako aj IP kamery kombinujú dokonale ostré zábery s mimoriadnym výkonom v tme. Sú ideálne na monitorovanie vonkajšieho okolia obchodu ako výklad a vchod. Funkcia Smart IR reguluje intenzitu IR prísvitu na čo najefektívnejšie osvetlenie ľudí a predmetov, čím sa stáva ideálnym nástrojom na zaznamenanie vniknutia a vandalizmu pri znížených svetelných podmienkach a v noci.

SIEŤOVÉ VIDEOREKORDÉRY: BEZPEČNÉ MIESTO NA UKLADANIE A PREZERANIE ZÁZNAMOV

Videorekordéry poskytujú rôzne spôsoby nahrávania obrazu (interné a externé jednotky, online) a diaľkového spravovania celého nasnímaného materiálu pre absolútnu brzpečnosť za akýchkoľvek okolností. Tým, že sú záznamy nahraté na rôznych zariadeniach a rôznych miestach nedostupných pre neoprávnené osoby, poskytuje toto zariadenie nenahraditeľnú ochranu uložených dát. V prípade ak zariadenie niekto ukradne alebo je potrebné dať nahraný materiál polícii, videomonitorovanie pokračuje bez prerušenia.