VIDEOMONITORING V STREDNE VEĽKÝCH OBCHODOCH
Slider

 

MEGAPIXELOVÉ KAMERY: VYSOKÉ ROZLÍŠENIE PRE EXTRÉMNE OSTRÉ ZÁBERY VÝNIMOČNEJ KVALITY

Nekvalitný záznam je bezcenný. V prípade potreby jasného rozpoznania tváre alebo kriminálneho správania v kritických svetelných podmienkach je špičková technológia, vysoká kvalita záznamu a špeciálne záznamové zariadenie nenahraditeľné.

 

KOMPAKTNÉ MEGAPIXELOVÉ KAMERY: MAXIMÁLNA DISKRÉTNOSŤ V OBCHODE

Flexibilita špičkových kompaktných megapixelových Full HD kamier alebo IP kamier je ideálna na monitorovanie priestorov predaja a pokladní. Vďaka vysokému rozlíšeniu, technológii WDR a kompaktnému dizajnu prinášajú Full HD megapixelové kamery a IP kamery vynikajúcu kvalitu obrazu a sú zároveň mimoriadne diskrétne a esteticky atraktívne.

 

FUNKČNÉ RIEŠENIE PRE KAŽDÚ OBLASŤ VAŠEJ ČINNOSTI

PREDAJNÉ PRIESTORY 

Supermarkety, výpredajové obchody, obchody s elektronikou, oblečením, so športovými potrebami a nábytkom. Vo všetkých týchto obchodoch strednej veľkosti je dôležité zaručiť bezpečnosť zamestnancov a zákazníkov, monitorovať pohyb ľudí v obchode, transakcie a správanie. Štandardné riešenie môže pozostáva zo 6 HD alebo IP megapixelových kamier, ktoré bez námahy poskytnú perfektný záznam všetkých udalostí.

BEZPEČNOSŤ POKLADNE

Prevencia a zaznamenanie krádeže, podvodu alebo lúpeže a monitorovanie peňažných transakcií sú základné aspekty ochrany priestoru pokladne. Štandardné riešenie pozostáva z kamier pre dokonalé nahrávanie aj v podmienkach silného protisvetla a nahrávacích zariadení s možnosťou reálneho prezerania lokálne a/alebo diaľkovo s prepojením na kontrolú miestnosť a bezpečnostnú službu. Systém sa dá jednoducho napojiť na akýkoľvek existujúci poplachový systém.

BEZPEČNOSŤ VCHODU A VÝKLADU

Existuje priame prepojenie medzi monitorovaním priestoru pred obchodom a odradením od vandalizmu. Štandardné riešenie pozostáva z videokamier, ktoré sú odolné proti výkyvom počasia a vybavené alarmom proti neoprávnenej manipulácii. Všetko je pod kontrolou počas dňa aj počas noci.

BEZPEČNOSŤ PARKOVISKA A LOGISTIKY

Kritickým miestom bezpečnosti sú priestory skladu, logistiky, nakladacie a vykladacie rampy, ako aj parkoviská pre zákazníkov. Štandardné riešenie ochraňuje tieto zóny 360° kamerami. Kamery sú odolné proti výkyvom počasia a vandalom. Poskytujú komplexné monitorovanie vonkajších prevádzkových priestorov vo všetkých svetelných podmienkach aj v tme.

​ZÁZNAM S VYSOKÝM ROZLÍŠENÍM: EFEKTÍVNY NÁSTROJ NA OPTIMALIZÁCIU PREDAJA

Dokonalý prehľad o dianí na predajnej ploche a výkladoch z vonku je výborný doplnok pre kontrolu pracovníkov merchandisingu. Reálny prehľad aktuálnej situácie umožňuje manažérovi predaja a merchandiserovi operovať oveľa efektívnejšie aj na lokalitách, ktoré sú pripojené na diaľku bez ich fyzickej prítomnosti.

 

NEUSTÁLE K DISPOZÍCII CEZ SMARTFÓN ALEBO TABLET

S inovatívnym bezplatným softvérom pre klientov môžete všetko ovládať zo svojho smartfónu  alebo tabletu (OS Android, iOS, Windows Phone) kdekoľvek ste.

 

360° OTOČNÉ KAMERY: IDEÁLNE RIEŠENIE PRE VONKAJŠIE PRIESTORY, PARKOVISKÁ, NAKLADACIE/VYKLADACIE PRIESTORY, SKLADY

Otáčanie o 360° vo dne aj v noci: nová generácia vysokorýchlostných kamier s infračerveným prísvitom, výborne kombinuje ostré zábery s mimoriadnym výkonom v tme. Kryt odolný proti zničeniu zabraňuje neoprávneným manipuláciám a dvojitý infra prísvit na strednú a dlhú vzdialenosť s dosahom až do 150m predurčuje tieto kamery na náročné úlohy.

 

SIEŤOVÉ VIDEOREKORDÉRY: BEZPEČNÉ MIESTO NA UKLADANIE A PREZERANIE ZÁZNAMOV

Videorekordéry poskytujú rôzne spôsoby nahrávania obrazu (interné a externé jednotky, online) a diaľkového spravovania celého nasnímaného materiálu pre absolútnu brzpečnosť za akýchkoľvek okolností. Tým, že sú záznamy nahraté na rôznych zariadeniach a rôznych miestach nedostupných pre neoprávnené osoby, poskytuje toto zariadenie nenahraditeľnú ochranu uložených dát. V prípade ak zariadenie niekto ukradne alebo je potrebné dať nahraný materiál polícii, videomonitorovanie pokračuje bez prerušenia.