VIDEOMONITORING VOZIDIEL
Slider

 

MOBILNÉ RIEŠENIA: BEZPEČNOSŤ V POHYBE

Vzhľadom k tomu, že boli špeciálne vyvinuté pre sektor dopravy, sú vysokokvalitné a odolné mobilné riešenia zárukou najvyššej spoľahlivosti. Vďaka dôkladnému výskumu materiálov a precíznemu testovaniu sú tieto zariadenia mimoriadne odolné a vydržia náročné podmienky, ktoré mobilné zariadenia musia znášať. Mobilné kamery a rekordéry prinášajú čisté, neprerušované zábery v reálnom čase, čo umožňuje spoľahlivo monitorovať udalosti a pohyb ako vo vnútri vozidla tak aj okolo neho. Použitie inovatívnej WDR technológie na snímanie so silným protisvetlom umožňuje získať zábery ľudí a predmetov vysokého kontrastu a presných farieb. A to aj v svetelných podmienkach nevhodných pre štandardné typy kamier. Systémy majú certifikát EN 50155, EN 45545 a E-označenie, preto môžu byť nainštalované na cestné aj koľajové vozidlá.

 

VEREJNÁ DOPRAVA: OPTIMÁLNA BEZPEČNOSŤ PRE PASAŽIEROV

Videomonitorovací systém nainštalovaný vo vnútri prostriedkov verejnej dopravy slúži ako odstrašujúci prostriedok nezákonného správania a pomáha polícii posúdiť kriminálne správanie. Monitorovacie kamery nainštalované na vonkajšej časti vozidiel monitorujú nástup a výstup pasažierov, zachytávajú všetky fázy cesty a poskytujú dôkazy v prípade nehôd. Schopnosť zaistiť bezpečnosť pasažierov je pre dopravné spoločnosti veľkým pozitívom pri propagovaní vlastných služieb.

VŠETKO POD KONTROLOU: IDEÁLNA VÝBAVA PRE KAŽDÝ TYP VOZIDLA

  • odolné antivandal videokamery na vonkajšok vozidla. Krytie stupňa IP68 znamená, že vydržia najtvrdšie prírodné a poveternostné vplyvy na ceste aj pri umytí.

  • Odolné, diskrétne, antivandal kamery určené do vnútra vozidiel mestskej verejnej dopravy, sú zárukou účinnej ochrany pred poškodením nežiadúcou manipuláciou.

  • Pri monitorovaní priestoru pre pasažierov zabezpečujú panoramatické 360° videokamery s funkciou DAY/NIGHT a WDR optimálny výkon v každom type svetelných podmienok.

  • Videorekordér bezpečne uchováva záznamy v súlade so zákonmi o ochrane súkromia. Vďaka zabudovanému GPS, 3G/4G a G-senzoru je videorekordér vlastne čiernou skrinkou, ktorá môže byť lokalizovaná na mape a ukazuje akékoľvek zrýchlenie a spomalenie. V depe sa môže systém pripojiť do WiFi siete a cez WiFi urobiť záloha. Medzi voliteľné doplnkové zariadenia patria tlačidlo alarmu a monitor pre šoféra. Patentovaný, otrasom odolný systém ochraňuje vyberateľný HDD priečinok, ktorý zaručuje spoľahlivosť, trvácnosť a dokonalé fungovanie aj v najkritickejších podmienkach. Jednoduchosť pri manipulácii urýchluje čas potrebný na údržbu systému, čím zároveň znižuje náklady.

BEZPEČNOSTNÉ DODÁVKY: DÔSLEDNE STRÁŽIŤ CENNOSTI A HOTOVOSŤ

Systém videomonitorovania v bezpečnostných vozidlách umožňuje mať situáciu neustále pod kontrolou. Živý obraz sa vysiela do kontrolného strediska spolu s polohou vozidla na mape jeho trasy. V prípade nevyhnutnosti môže šofér aktivovať alarm a operátor v kontrolnom stredisku nasledovne zistiť polohu vozidla, typ nebezpečenstva a môže okamžite zasiahnuť. Snímacia technológia vysokej kvality a ostré detailné zábery zaznamenajú podozrivé správanie a poskytnú cenné informácie na zlepšenie bezpečnosti a zlepšenie opatrení na riadenie rizík. Prepravovaný tovar je v bezpečí a Vaši zákazníci môžu mať pokojnú myseľ.

 

LOGISTICKÉ SLUŽBY: UNIVERZÁLNE SYSTÉMY PRE BEZPEČNOSŤ A KONTROLU VÁŠHO VOZOVÉHO PARKU

Vďaka univerzálnemu systému a širokej škále videokamier a nahrávacích zariadení, môžu mať úžitkové vozidlá osoh z efektívneho videomonitorovania, pričom je zaručená bezpečnosť šoféra, monitorovanie všetkých fáz nakladania a vykladania a záznam týchto činností je k dispozícii pre prípad reklamácie Vašich služieb. Palubná jednotka zaznamenáva aj akékoľvek nezvyčajné zrýchlenie alebo naopak spomalenie, ako napríklad nehody. Vďaka takto zaznamenaným údajom a následným použitím ako dôkazového materiálu, je možné u niektorých poisťovacích spoločnosti získať zvýhodnené poistenie.

 

SOFTVÉR NA SPRÁVU VIDEOMONITOROVANIA: PREHĽAD V REÁLNOM ČASE A PREHRÁVANIE S E- MAPOU

Platforma s mobilným doplnkom je ideálnym softvérovým riešením na centralizované spravovanie mobilných zariadení. Videorekordér sa bezpečne spojí s platformou v režime „push“ cez 3G/4G siete, ktoré fungujú nad rámec obmedzení bežných sietí alebo prostredníctvom WiFi. Táto výkonná platforma umožňuje bezpečnostnému centru nadviazať spojenie na priamy dohľad, prehratie záznamu alebo obojsmerné audio spojenie, spravovať záložné záznamy alebo zachytiť upozornenia alarmu z vozidiel. Vďaka zabudovanému systému GPS v nahrávacom zariadení, môžu byť vozidlá lokalizované na mapách a ich rozpis trasy sledovaný v reálnom čase.